Instytut Filozofii i Socjologii | Badania socjologiczne dotyczące epidemii - projekt badawczy naszych socjolożek. | Instytut Filozofii i Socjologii Przejdź do treści

Badania socjologiczne dotyczące epidemii – projekt badawczy naszych socjolożek.

Badania socjologiczne dotyczące epidemii - projekt badawczy naszych socjolożek.

Czas pandemii to czas wyjątkowy dla wszystkich. Wyjątkowy także dla socjologów, stanowiący niepowtarzalną okazję do badania nastrojów, obaw i postrzegania sytuacji, w której trzeba na nowo definiować różne obszary dotychczasowych aktywności. Nasi socjologowie rozpoczęli w tym szczególnym czasie kolejny projekt badawczy dotyczący pandemii.

Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu socjologicznym na temat obaw związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Ponadto badania mają na celu zdiagnozować źródła wiedzy na temat epidemii i ocenić ich wiarygodność. Link do ankiety: http://badaniasocjologa.pl/index.php/158551?newtest=y&fbclid=IwAR3_eFvtqDTDjQANjGeT_B4cLeQrtV5zMCHnY5OlusKzinU-4LMMpfaY_d4

Autorkami badań są: dr hab. Paulina Rojek-Adamek, dr Aldona Guzik.

Badania zakończą się publikacją, o której będziemy informować na naszych stronach internetowych.

Ważna informacja!

Aktualności

  • Zmarł Profesor Wojciech Dadak

    Żadne słowa nie są w stanie wypowiedzieć jak wielkim żalem okryła nas wiadomość o nagłej śmierci wspaniałego prawnika, dobrego kolegi i znakomitego dydaktyka.
  • Nowy przekład pism neoplatonika Proklosa

    Pragniemy poinformować, iż dr Andrzej Serafin, organizator corocznego Letniego Seminarium Platońskiego w Lanckoronie, opublikował właśnie przekład pism neoplatonika Proklosa wraz z komentarzem.