Pani Karolina Wojtyniak z socjologii II SUM została wybrana Studentką Miesiąca UP

Serdecznie gratulujemy naszej studentce zwycięstwa w konkursie na Studentkę Miesiąca UP. Pani Karolina jest bardzo aktywna. Poza osiągnięciami naukowymi uczestniczy w wielu przedsięwzięciach o charakterze społecznym. Ma wiele sukcesów na swoim koncie. Życzymy kolejnych osiągnięć i trzymamy kciuki za to, by Pani Karolina została Studentem Roku UP.

Wybrane osiągnięcia:

• członek Socjologicznego Koła Naukowego UP
  • wolontariuszka podczas wydarzenia VEGE DAY 2 (wrzesień 2019)
  • autorka wielu publikacji w „Życiu Podkarpackim”, Niedziela.pl, „Gazecie Krakowskiej”, „Dzienniku Polskim”, „Korpo Voice”
  • autorka wystawy „Wirtualna rzeczywistość” prezentowanej w Szkole Podstawowej oraz Gminnej Bibliotece Publicznej w Medyce
  • uczestniczka biegów charytatywnych (między innymi Biegu na piątkę; Gdańsk, listopad 2019)