Nasi socjologowie zaprezentowali raport z badań studentów UP

People at quarantine of coronavirus spreading - sitting inside little boxes, staying home concept. Men and women trying to have activity while keeping isolation. Prevention of flu virus pandemic.

Socjologia umożliwia poznanie społeczeństwa i jego problemów. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej metodologii możemy dowiedzieć się, co dzieje się ze społeczeństwem w czasach kwarantanny. W związku z tym, że interesuje nas to, jak zdalna edukacja i kwarantanna wpłynęły na kondycję psychospołeczną studentów, przeprowadziliśmy dwie fale badań: na początku kwarantanny i pod koniec trwania zajęć zdalnych.

O tym, jak się czują studenci, w jaki sposób oceniają zdalną edukację i jaki mają stosunek do UP możemy dowiedzieć się z poniższego raportu. Zachęcamy do jego lektury.

Raport Studenci UP II etap