Zaproszenie na organizacyjne spotkanie Socjologicznego Koła Naukowego

Przekazujemy zaproszenie od Socjologicznego Koła Naukowego:

Socjologiczne Koło Naukowe serdecznie zaprasza na spotkanie, na którym ustalony zostanie zakres działań na najbliższy rok akademicki.

Ze względu na panujące warunki i stan pandemii najbliższe i kolejne spotkania odbywać się będą za pomocą platformy Teams.

Działalność w Socjologicznym Kole Naukowym (SKN) jest dla tych, którzy:

• nie ograniczają swojej naukowej aktywności tylko i wyłącznie do rutynowych zajęć uczelnianych,
  • chcą rozwijać swoje socjologiczne zainteresowania i dopowiedzieć się więcej,
  • mają własne pomysły jak popularyzować wiedzę socjologiczną i chcą to robić,
  • wiedzą, że czas studiów może pozostawić więcej dobrych wspomnień, jeśli sami go

wzbogacimy i urozmaicimy,

• mają inwencję, zapal do działania i chcą wraz z innymi tworzyć coś, czego nie zrobią

sami.

Organizacyjne spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 30 listopada 2020 r., w godz. 19.00 – 20.30 i zostanie utworzone jako wydarzenie na platformie Teams.

W celu dołączenia do wydarzenia należy najpóźniej do dnia 29 listopada (niedziela) (godz. 16.00) zgłosić swój akces na adres:

beata.blachecka@student.up.krakow.pl

Zachęcamy do zgłoszeń i zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu!

OD CIEBIE ZALEŻY JAK POTOCZY SIĘ SOCJOLOGICZNE KOŁO NAUKOWE!

Przewodnicząca SKN:
    Beata Blachecka (III Rok Socjologii)
    Vice Przewodnicząca SKN: Oliwia Makuch (III Rok Socjologii)