Instytut Filozofii i Socjologii | Do końca lutego 2022 r. wznawiamy rekrutację na studia podyplomowe Kompetencje przyszłości, coaching | Instytut Filozofii i Socjologii Przejdź do treści

Do końca lutego 2022 r. wznawiamy rekrutację na studia podyplomowe Kompetencje przyszłości, coaching

Do końca lutego 2022 r. wznawiamy rekrutację na studia podyplomowe Kompetencje przyszłości, coaching

Szanowni Państwo,

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowym kierunkiem studiów podyplomowych KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI I COACHING. Pierwszy taki kierunek w Polsce, wyznaczający nowe standardy pracy z obranym kierunkiem na rozwój kompetencji przyszłości.

Studia mają nowoczesną strukturę i formę dostosowaną do dzisiejszych czasów. Uczestnikom dadzą zastrzyk energii, poczucie wspólnoty i inspirację oraz zapewnią im dużą dawkę praktycznej wiedzy, a także mnóstwo narzędzi i materiałów do pracy z dziećmi i młodzieżą w tych trudnych czasach. Studia podyplomowe KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI I COACHING będą prowadzone przez znakomitych wykładowców – praktyków innowacji i kreatywności.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: https://ifis.up.krakow.pl/coaching-studia-krakow

Ważna informacja!

Aktualności

  • Darmowe kursy MOOC

    Szanowna Studentko, Szanowny Studencie, skorzystaj z możliwości poszerzenia swojej wiedzy i nabywania nowych kompetencji w Uniwersytecie Pedagogicznym i weź udział w II edycji kursów MOOC!
  • Szkolenia w IFiS

    Instytut Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego im Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w roku akademickiemu 2021-2022 rozszerza swoją ofertę edukacyjną o szereg otwartych kursów i sz
  • Zapraszamy do współpracy

    Szanowni Państwo, Szukamy kryminologa. W portalu BIP zamieściliśmy ogłoszenie o pracę na stanowisko adiunkt w dziedzinie nauk socjologicznych ze specjalnością nauki penalne-kryminologia.