Instytut Filozofii i Socjologii | Do końca lutego 2022 r. wznawiamy rekrutację na studia podyplomowe Kompetencje przyszłości, coaching | Instytut Filozofii i Socjologii Przejdź do treści

Szanowni Państwo,

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowym kierunkiem studiów podyplomowych KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI I COACHING. Pierwszy taki kierunek w Polsce, wyznaczający nowe standardy pracy z obranym kierunkiem na rozwój kompetencji przyszłości.

Studia mają nowoczesną strukturę i formę dostosowaną do dzisiejszych czasów. Uczestnikom dadzą zastrzyk energii, poczucie wspólnoty i inspirację oraz zapewnią im dużą dawkę praktycznej wiedzy, a także mnóstwo narzędzi i materiałów do pracy z dziećmi i młodzieżą w tych trudnych czasach. Studia podyplomowe KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI I COACHING będą prowadzone przez znakomitych wykładowców – praktyków innowacji i kreatywności.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: https://ifis.up.krakow.pl/coaching-studia-krakow

Ważna informacja!

• Darmowe kursy MOOC

Szanowna Studentko, Szanowny Studencie, skorzystaj z możliwości poszerzenia swojej wiedzy i nabywania nowych kompetencji w Uniwersytecie Pedagogicznym i weź udział w II edycji kursów MOOC!
  • Szkolenia w IFiS

Instytut Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego im Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w roku akademickiemu 2021-2022 rozszerza swoją ofertę edukacyjną o szereg otwartych kursów i sz
  • Zapraszamy do współpracy

Szanowni Państwo, Szukamy kryminologa. W portalu BIP zamieściliśmy ogłoszenie o pracę na stanowisko adiunkt w dziedzinie nauk socjologicznych ze specjalnością nauki penalne-kryminologia.