Instytut Filozofii i Socjologii | Zmarł Profesor Wojciech Dadak | Instytut Filozofii i Socjologii Przejdź do treści

Zmarł Profesor Wojciech Dadak

Żadne słowa nie są w stanie wypowiedzieć jak wielkim żalem okryła nas wiadomość o nagłej śmierci wspaniałego prawnika, dobrego kolegi i znakomitego dydaktyka.
Społeczność akademicka Instytutu Filozofii i Socjologii UP składa najszczersze kondolencje Jego Najbliższym.
Pogrzeb odbędzie się w dniu 3.12.2021 r. (piątek) o godzinie 12:00 w Kościele pod wezwaniem św. Barbary w Trzebini, a następnie nastąpi odprowadzenie na Cmentarz Komunalny w Trzebini – Krystynowie.

Ważna informacja!

• Darmowe kursy MOOC

Szanowna Studentko, Szanowny Studencie, skorzystaj z możliwości poszerzenia swojej wiedzy i nabywania nowych kompetencji w Uniwersytecie Pedagogicznym i weź udział w II edycji kursów MOOC!
  • Szkolenia w IFiS

Instytut Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego im Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w roku akademickiemu 2021-2022 rozszerza swoją ofertę edukacyjną o szereg otwartych kursów i sz
  • Zapraszamy do współpracy

Szanowni Państwo, Szukamy kryminologa. W portalu BIP zamieściliśmy ogłoszenie o pracę na stanowisko adiunkt w dziedzinie nauk socjologicznych ze specjalnością nauki penalne-kryminologia.