Szkolenia w IFiS

Instytut Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego im Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w roku akademickiemu 2021-2022 rozszerza swoją ofertę edukacyjną o szereg otwartych kursów i szkoleń. W oczekiwaniu na potrzeby klientów oraz na potrzeby rynku, nasza kadra doświadczonych naukowców, praktyków i trenerów przygotowała zarówno szkolenia cykliczne, jak również szkolenia zamawiane (organizowane na zlecenie podmiotu zainteresowanego, gdzie jest możliwość dopasowania oferty i programu szkolenia wedle preferencji danego podmiotu).

Oferowane kursy stanowią najlepsze połączenie teorii z praktyką: cele szkoleń są jednoznacznie nastawione na praktyczne rezultaty i są podbudowane solidnymi, sprawdzonymi teoriami naukowymi.

Gorąco zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty, a w szczególności osoby zajmujące się handlem, biznesem, copywritingiem, pracą zespołową i rozwojem osobistym.

Tabela opisująca wszystkie kursy znajduje się w tym miejscu

Rekrutacja wkrótce zostanie uruchomiona, szczegółowe informacje o zapisach znajdą się na stronie.

Poniżej lista szczegółowych opisów szkoleń oferowanych od lutego 2022 roku do lipca 2022 roku:

· Asertywność na co dzień

· Co powinniśmy wiedzieć o potencjalnym kliencie (1): jak ludzie percypują, czytają i zapamiętują informacje

· Co powinniśmy wiedzieć o potencjalnym kliencie (2): poznanie społeczne i emocje

· Co powinniśmy wiedzieć o potencjalnym kliencie (3): podejmowanie decyzji i błędy poznawcze

· Emocje i motywacje

· Komunikacja interpersonalna

· Mowa ciała

· Negocjacje

· Neuroedukacja

· Podejmowanie decyzji

· Podstawy badań ilościowych

· Podstawy badań sondażowych

· Przemysł 4.0: idea, podstawowe technologie, wpływ na rynek pracy

· Psychologia sprzedaży dóbr i usług

· Rynek pracy doby Przemysłu 4.0

· Świat mediów. Jak rozpoznać manipulacje!

. WLB (Work Life Balance): w poszukiwaniu harmonii między pracą i niepracą