Sukces pracowników Instytutu Filozofii i Socjologii UP oraz Instytutu Psychologii Uniwersytetu w Debreczynie

Miło nam poinformować, że projekt pn. The fate of young Ukrainians on the labor market in Central Europe współautorstwa pracowników IFiS UP (dr Damian Liszka, dr Paweł Walawender) oraz Instytutu Psychologii Uniwerytetu w Debreczynie (dr hab. Judit Molnárné Kovács, dr Karolina Eszter Kovács, dr Csilla Csukonyi), nad którym rozpoczęto prace w kwietniu br., uzyskał finansowanie w kwocie 299 700,00 zł w prestiżowym konkursie NAWA Urgency Grant Programme 2022.

Kierownikiem projektu będzie dr Paweł Walawender, a jego zastępcą dr Damian Liszka. W skład zespołu projektowego, oprócz ww., wchodzą z IFiS UP: dr Aldona Guzik i dr Mateusz Szast oraz mgr Martyna Czagan z ramienia Działu Nauki.”