Instytut Filozofii i Socjologii | Studia coaching podyplomowe | Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie Przejdź do treści

Kompetencje przyszłości i coaching – studia podyplomowe

 


studia coaching krakówStudia Kompetencje przyszłości i coaching to pierwsze w Polsce studia podyplomowe, które uczą w praktyce kluczowych umiejętności potrzebnych w świecie XXI wieku kompleksowo, ciekawie i w podejściu systemowym. Studia Kompetencje przyszłości i coaching mają taką konstrukcję, aby dać Ci maksimum inspiracji, maksimum wiedzy i …maksimum zabawy. Uważasz, że nie można się uczyć mając z tego autentyczny fun? Sprawdź nas! Nie uczymy nudno, nie uczymy żmudnie, uczymy kompetencji przyszłości przez kompetencje przyszłości!

Zapisz się na studia Kompetencje przyszłości i coaching już dziś, bo wszystkich nie przyjmiemy. Ilość miejsc jest ograniczona. Niestety.

Kogo zapraszamy?

Kandydat na studia Kompetencje przyszłości i coaching to osoba otwarta, ciekawa świata, nastawiona na rozwój, szukająca nowoczesnych rozwiązań. To nauczyciel, edukator, dyrektor, pracownik działu Human Resources, osoba pracująca lub współpracująca z innymi. Człowiek, być może zmęczony rzeczywistością wokół, ale otwarty na nowe doświadczenia, nową wiedzę i nowe inspiracje. Jeśli czujesz ciekawość i gotowość na nowy świat, te studia są dla Ciebie. Damy Ci mnóstwo potrzebnej wiedzy i narzędzi. Daj się zainspirować, aby inspirować innych!

Co będzie w programie?

Program studiów Kompetencje przyszłości i coaching jest wypełniony poznawaniem kompetencji przyszłości w teorii, ale przede wszystkim praktycznie. Dowiesz się jak zarządzać obciążeniem kognitywnym, jak rozwijać myślenie adaptacyjne, podejście systemowe, jak myśleć procesowo i strategicznie. Dowiesz się, co to jest trascdyscyplinarność i jak ją rozwijać u siebie i u innych. Poznasz też inne kompetencje przyszłości wraz z kluczową kompetencją, która umożliwia je wszystkie. Jaką? Dowiesz się podczas zajęć. Nie czekaj! Zapisz się na studia Kompetencje przyszłości i coaching już dziś.

Dlaczego coaching został wyróżniony w nazwie studiów? Bo w nowym świecie coaching jest narzędziem pracy z jednostkami i zespołami, które rozwija się najszybciej. Coachingowe zarządzanie, coachingowa współpraca, coachingowe podejście umożliwia pełny rozwój potencjału każdego człowieka. Dodatkowo nauczymy Cię profesjonalnego coachingu, jako kluczowej metody rozwoju zawodowego i osobistego, a dzięki interakcjom z profesjonalnymi coachami doświadczysz coachingu na najwyższym światowym poziomie. Taka wiedza i doświadczenie umożliwi Ci, po spełnieniu dodatkowych warunków i opłatach, ubiegnie się o międzynarodową akredytację ACC drogą portfolio w International Coaching Federation, najstarszej i największej światowej organizacji coachingowej.

Co dadzą Ci te studia?coaching studia kraków

Absolwent studiów Kompetencje przyszłości i coaching posiada wiedzę o kluczowych kompetencjach potrzebnych w świecie XXI wieku, wie, jak je rozwijać u siebie i u innych.
Dodatkowo zna i potrafi stosować w praktyce najskuteczniejszą metodę rozwoju potencjału człowieka, jaką jest profesjonalny coaching. Dlatego ma możliwość, po spełnieniu dodatkowych warunków, uzyskać międzynarodową akredytację ICF. Jest osobą odważnie i z pasją kroczącą w nowy świat. Świat, który już nas otacza.

Kto będzie prowadził zajęcia?

Dr nauk społecznych w zakresie socjologii, magister prawa, dziennikarz i trener biznesu, zainteresowania naukowo-badawcze oscylują wokół problematyki etniczności, migracji, kapitału społecznego oraz kształtowania kompetencji miękkich ze szczególnym uwzględnieniem negocjacji biznesowych. Prowadzi zajęcia poprzez wykorzystanie metod coachingu edukacyjnego.

Szczegółowe informacje

e-mail: ifis@up.krakow.pl
tel./ fax: 12 662 62 23

 

Na studiach podyplomowych możesz studiować za darmo! Dowiedz się, jak uzyskać dofinansowanie studiów:

https://psz.praca.gov.pl/dla-bezrobotnych-i-poszukujacych-pracy/podnoszenie-kwalifikacji/dofinansowanie-studiow-podyplomowych