Socjologia i psychologia organizacji i zarządzania

Socjologia i psychologia organizacji i zarządzania
Wydział WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY
Organizator Instytut Filozofii i Socjologii
ul. Podchorążych 2, pok. 242, II p.
ifis@ap.krakow.pl
www.ifis.up.krakow.pl/
Charakterystyka studiów Studia podyplomowe Socjologia i psychologia organizacji i zarządzania, dają szeroką wiedzę przydatną w pracy i funkcjonowaniu w każdej organizacji. Współczesna organizacja ucząca się wymaga od pracowników nie tylko wiedzy merytorycznej ale i analizy toczących się procesów zarówno w firmie jak i w jej otoczeniu. Poznanie procesów globalizacyjnych oraz umiejętne wiązanie ich z gospodarką pozwala na wykorzystaniu tej wiedzy w formułowaniu długofalowych strategii organizacji.
Dla kogo przeznaczone Studia przeznaczone są dla osób posiadających wykształcenie wyższe, przynajmniej na poziomie licencjatu.
Czas trwania 2 semestry
Limit przyjęć 30 osób
Opłata za semestr 1400 zł
Kryteria przyjęć Kolejność składania dokumentów.
Wymagane dokumenty – podanie (dokument zostanie wygenerowany po rejestracji on-line)
– kwestionariusz osobowy (dokument zostanie wygenerowany po rejestracji on-line)
-dyplom ukończenia studiów wyższych (odpis lub kserokopia potwierdzona za zgodność z oryginałem)
-dwa zdjęcia
Więcej informacji w zakładce rekrutacja krok po kroku
Termin składania dokumentów
Miejsce składania dokumentów Instytut Filozofii i Socjologii
ul. Podchorążych 2, pok. 242, II p.
ifis@ap.krakow.pl
www.ifis.up.krakow.pl/