Przejdź do treści

Opiekunowie i starostowie 2022/2023

Opiekunowie i starostowie studiów w IFiS
w roku akademickim 2022/2023

STUDIA STACJONARNE

Filozofia

 

Filozofia Rozwoju Osobowego z Elementami Psychologii

 

Kognitywistyka

 

 

 

Polityka społeczna

 

Socjologia – I stopień

 

 

 

Socjologia – II stopień

 

 

Zarządzanie Oświatą i Organizacjami Pozarządowymi – I stopień

 

 

 

 

 

Studia niestacjonarne

 

Socjologia – I stopień

  • I rok

  Opiekun: dr Aldona Guzik aldona.guzik@up.krakow.pl

  Starosta:Maciej Tomaszewski maciej.tomaszewski1@student.up.krakow.pl

  E-mail: socjologia@gmail.com

  • II rok

  Opiekun: dr Małgorzata Krywult-Albańska malgorzata.krywult-albanska@up.krakow.pl

  Starosta: Pawlik Karolina pawlik.karolina@student.up.krakow.pl

  E-mail: socjologia21.24@gmail.com

  • III rok

  Opiekun: dr Grzegorz Dutka grzegorz.dutka@up.krakow.pl

   Starosta: Julia Sermet julia.sermet@student.up.krakow.pl

   E-mail: zsocjo@gmail.com

 

Socjologia – II stopień

  • II rok

 Opiekun: dr Tatiana Majcherkiewicz tatiana.majcherkiewicz@up.krakow.pl

 Starosta: Agnieszka Płoskonka agnieszka.ploskonka@student.up.krakow.pl

 E-mail: socjologia.niestacjonarni21@gmail.com

 

Zarządzanie Oświatą i Organizacjami Pozarządowymi – I stopień

  • III rok

   Opiekun: dr Aldona Guzik aldona.guzik@up.krakow.pl

   Starosta:   Anna Kowal anna.kowal1@student.up.krakow.pl

   E-mail: oswiata.up@wp.pl

 

 

Ważna informacja!

Aktualności

  • TARGI PRACY

    targi-pracy-2022-program Chcesz się dowiedzieć więcej o aktualnej sytuacji na rynku pracy?
  • Conference Schedule

    November, 24th (Thursday) 9:30 - opening speech PL 10:00 - 11:00 -
  • Pierwsi absolwenci kognitywistyki

    Kierunek Kognitywistyka w IFiS na UP otworzył się w 2019 roku. Z dumą informujemy, że w tym roku pierwsi absolwenci kognitywistyki opuścili mury naszej uczelni. Wczoraj odbyła się ostatnia ob