Instytut Filozofii i Socjologii

Pracownicy

Dr Maria Bal – Nowak

Katedra Filozofii Współczesnej

adres e-mail: maria.bal.nowak@gmail.com

Zobacz więcej

Dr Mirosław Boruta

Adiunkt

Katedra Socjologii Stosowanej i Dezorganizacji Społecznej

adres e-mail: miroslaw.boruta@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Tomasz Cyrol

Katedra Etyki Szczegółowej, Teorii Mediacji i Negocjacji

adres e-mail: t.cyrol@wp.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Dorota Czakon-Tralski

Adiunkt

Katedra Socjologii Religii

adres e-mail: dczakon@wp.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof UP Krzysztof Czekaj

Kierownik katedry

Katedra Socjologii Stosowanej i Dezorganizacji Społecznej

adres e-mail: krzysztof.w.czekaj@wp.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Ewa Czerwińska – Jakimiuk

Adiunkt

Katedra Etyki Szczegółowej, Teorii Mediacji i Negocjacji

adres e-mail: ewacz.up@gmail.com, ewaczerwinska.ap@go2.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Dariusz Dąbek

Adiunkt, trener mediacji, negocjator

Katedra Etyki Szczegółowej, Teorii Mediacji i Negocjacji

adres e-mail: dartanian@poczta.onet.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Andrzej Dąbrowski

Adiunkt

Katedra Epistemologii, Logiki i Metodologii Nauk

adres e-mail: andrzej.dabrowski@up.krakow.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. Piotr Długosz

Katedra Metodologii Badań Społecznych

adres e-mail: ptc@wp.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Grzegorz Dutka

Adiunkt

Katedra Metodologii Badań Społecznych

adres e-mail: grzegorzdutka123@gmail.com

pokój: 305

(więcej…)

Zobacz więcej

Prof. dr hab Paweł Dybel

Katedra Filozofii Kultury i Estetyki

adres e-mail: pawedybel@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Mariusz Dzięglewski

Katedra Socjologii Komunikowania, Organizacji i Zarządzania

adres e-mail: mdzieglewski@wp.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Anna Fiń

Katedra Socjologii Kultury

adres e-mail: annafin@interia.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. Jakub Gomułka

Katedra Epistemologii, Logiki i Metodologii Nauk

adres e-mail: jakub.gomulka@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Katarzyna Gurczyńska – Sady

Katedra Filozofii Kultury i Estetyki

adres e-mail: katarzyna.sady@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Aldona Guzik

Katedra Socjologii Komunikowania, Organizacji i Zarządzania

adres e-mail: ardona@interia.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Wojciech Hanuszkiewicz

Katedra Filozofii Społecznej

adres e-mail: wojciechhan@wp.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Katarzyna Haremska

Katedra Filozofii Społecznej

adres e-mail: haremska@poczta.onet.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. Włodzimierz Heflik

Katedra Filozofii Współczesnej

adres e-mail: wheflik@yahoo.co.uk

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Marzenna Jakubczak

Katedra Filozofii Kultury i Estetyki

adres e-mail: marzenna.jakubczak@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Marta Juza

Katedra Socjologii Komunikowania, Organizacji i Zarządzania

adres e-mail: socjonetka@up.krakow.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Maciej Kałuża

Adiunkt

Katedra Etyki Ogólnej

adres e-mail: mkaluza@up.krakow.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Sławomir Kapralski

Katedra Socjologii Kultury

adres e-mail: Kapral@up.krakow.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Anna Karnat

Katedra Socjologii Kultury

adres e-mail: annakarnat@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Alla Karnaukh-Brożyna

Katedra Socjologii Kultury

adres e-mail: alla.karnaukh@vp.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Paweł Kłoczowski

Katedra Filozofii Społecznej

adres e-mail: pawelklocz@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Janusz Krupiński

Katedra Filozofii Kultury i Estetyki

adres e-mail: januszkrupinski@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Małgorzata Krywult – Albańska

Katedra Metodologii Badań Społecznych

adres e-mail: m.krywult@autograf.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Grzegorz Kubiński

Katedra Socjologii Religii

adres e-mail: grzegorzkubinski@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Prof. dr hab. Janusz A. Majcherek

Katedra Socjologii Kultury

adres e-mail: janumaj@ists.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Tatiana Majcherkiewicz

Katedra Socjologii Stosowanej i Dezorganizacji Społecznej

adres e-mail: t.majcherkiewicz@ap.krakow.pl, tmajcherkiewicz@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. Maria Paula Malinowski Rubio

Katedra Metodologii Badań Społecznych

adres e-mail: pmalinowska@bci.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Jadwiga Mazur

Katedra Socjologii Komunikowania, Organizacji i Zarządzania

adres e-mail: jadwigamazur@interia.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Mirek Ryszard

Katedra Katedra Epistemologii, Logiki i Metodologii Nauk

adres e-mail: mirek.r@poczta.fm

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Kazimierz Mrówka

Katedra Historii Filozofii

adres e-mail: kazimierzmrowka@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Prof. dr hab. Czesława Piecuch

Katedra Filozofii Współczesnej

adres e-mail: cechnap@op.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Dorota Probucka

Katedra Etyki Szczegółowej, Teorii Mediacji i Negocjacji

adres e-mail: dorotaprobucka@op.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Miłosz Puczydłowski

Katedra Ontologii i Metafizyki

adres e-mail: milosz.puczydlowski@up.krakow.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Leszek Pyra

Katedra Etyki Ogólnej

adres e-mail: Lepyra@op.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Maria Roginska

Katedra Socjologii Religii

adres e-mail: mariaroginska@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Paulina Rojek-Adamek

Katedra: Socjologii Komunikowania, Organizacji i Zarządzania

adres e-mail: projek@interia.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Prof. dr hab. Wojciech Sady

Katedra Epistemologii, Logiki i Metodologii Nauk

adres e-mail: wojciech.sady@gmail.com

strona www: sady.up.krakow.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof UP Paweł Sajdek

Katedra Historii Filozofii

adres e-mail: sajdek@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Adam Sawicki

Katedra Ontologii i Metafizyki

adres e-mail: sawicki-adam@o2.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Andrzej Serafin

Katedra Ontologii i Metafizyki

adres e-mail: andrzej.serafin@gmail.com

strona www: https://ledson.academia.edu/AndrzejSerafin

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Piotr Stawiński

Katedra Socjologii Religii

adres e-mail: Bielany@autograf.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Mateusz Szast

adiunkt

Katedra Katedra Etyki Szczegółowej, Teorii Mediacji i Negocjacji

adres e-mail: mateusz.szast@up.krakow.pl

pokój: 313

dyżury: Wtorki od 10:00 do 11:00 oraz w czwartki od 11:00 do 12:30.

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Paweł Sznajder

Katedra Historii filozofii

adres e-mail: pawel.sznajder196@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof UP Antoni Szwed

Kierownik

Katedra Ontologii i Metafizyki

adres e-mail: aszwed@poczta.onet.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Justyna Tomczyk

Katedra Socjologii Komunikowania, Organizacji i Zarządzania

adres e-mail: justynatomczyk1@wp.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Maciej Urbanek

Katedra Filozofii Współczesnej

adres e-mail: maciej.urbanek@up.krakow.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Marcin Urbaniak

Katedra Etyki Ogólnej

adres e-mail: marcin.urbaniak@up.krakow.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Paweł Walawender

Katedra Metodologii Badań Społecznych

adres e-mail: pwalawender@poczta.onet.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Michał Warchala

Katedra Socjologii Religii

adres e-mail: mwarch@interia.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Tomasz Warczok

Katedra: Socjologii Kultury

adres e-mail: tomaszwarczok@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Andrzej Warmiński

Katedra Filozofii Kultury i Estetyki

adres e-mail: androsw@o2.pl

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. Jan Wawrzyniak

Katedra Filozofii Współczesnej

adres e-mail: janekwaw@poczta.fm

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr Paweł Wójs

Katedra: Filozofii Współczesnej

adres e-mail: pawelwojs@gmail.com

(więcej…)

Zobacz więcej

Dr hab. prof. UP Teresa Zbyrad

Katedra Socjologii Religii

adres e-mail: tzbyrad@interia.pl

(więcej…)

Zobacz więcej