Instytut Filozofii i Socjologii | Praktyki studenckie | Instytut Filozofii i Socjologii Przejdź do treści

Praktyki studenckie

Wszyscy studenci naszego Instytutu mają obowiązek odbyć praktyki studenckich zgodne z profilem kierunku na którym studiują.
Praktyki to z jednej strony możliwość wykorzystania nabytych podczas studiów wiedzy i kompetencji, a z drugiej strony unikalna szansa na zdobywanie nowych umiejętności w autentycznym środowisku pracy.

Studenci odbywają praktyki zgodnie z zasadami przyjętymi w Regulaminie praktyk dla danego kierunku. Studenci mogą wybrać jeden z trzech sposobów odbywania praktyk:

 1. studenci samodzielnie wyszukują instytucje, w których chcieliby odbyć praktyki,
 2. studenci mogą skorzystać z oferty praktyk w organizacjach z którymi Instytut podpisał porozumienia.Pełna lista tych Instytucji znajduje się tutaj 
 3. studenci mogą zostać zrekrutowani przez wykładowców prowadzących grant badawczy na rzecz zewnętrznej Instytucji.

W każdym z tych przypadków student powinien skontaktować się z opiekunem praktyk.

Formularz zgłoszenia na praktyki proszę wypełnić elektronicznie: pobierz plik

Po wypełnieniu formularz proszę przesłać na adres ifis@up.krakow.pl

 

Aktualne oferty praktyk studenckich:

 

Ważna informacja!

Aktualności

 • Darmowe kursy MOOC

  Szanowna Studentko, Szanowny Studencie, skorzystaj z możliwości poszerzenia swojej wiedzy i nabywania nowych kompetencji w Uniwersytecie Pedagogicznym i weź udział w II edycji kursów MOOC!
 • Szkolenia w IFiS

  Instytut Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego im Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w roku akademickiemu 2021-2022 rozszerza swoją ofertę edukacyjną o szereg otwartych kursów i sz
 • Zapraszamy do współpracy

  Szanowni Państwo, Szukamy kryminologa. W portalu BIP zamieściliśmy ogłoszenie o pracę na stanowisko adiunkt w dziedzinie nauk socjologicznych ze specjalnością nauki penalne-kryminologia.